Ψηφοδέλτια Μ-Λ ΚΚΕ

Οι υποψήφιοι του Μ-Λ ΚΚΕ σε όλες τις εκλογικές περιφέρειες για τις επερχόμενες εκλογές της 7ης Ιουλίου 2019 είναι οι εξής:
Α΄ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ
ΜΑΝΔΕΛΕΝΑΚΗ ΘΕΟΦΑΝΩ του ΗΛΙΑ

Β1΄ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΝΤΟΦΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΤΙΝΟΥ
ΚΩΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

Β2΄ ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΥΦΟΒΑΣΙΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΜΥΡΤΩ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Β3΄ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΑΝΙΗΛ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΔΕΜΕΡΟΥΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΟΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Α΄ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΝΙΚΗΤΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Β΄ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΛΑΓΟΥΤΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΤΖΑΝΝΗ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Α΄ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΦΟΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

Β΄ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΔΡΙΑΝΟΣ ΙΑΣΩΝ-ΚΩΝ/ΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΖΑΡΑΒΙΝΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΝΟΜΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΝΟΜΟΥ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΒΑΡΕΛΑ ΜΑΛΑΜΩ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΝΟΜΟΥ ΑΡΤΗΣ
ΚΡΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΝΟΜΟΥ ΑΧΑΪΑΣ
ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΝΟΜΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΝΟΜΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΝΟΜΟΥ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΟΣΜΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΝΟΜΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΑΜΑΛΛΟΥ ΘΕΜΙΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΜΟΥ ΕΒΡΟΥ
ΣΠΑΧΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΛΕΑΝΔΡΟΥ

ΝΟΜΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΟΜΟΥ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΝΟΜΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΝΟΜΟΥ ΗΛΕΙΑΣ
ΣΟΦΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΜΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΝΟΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΝΟΜΟΥ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΧΟΒΟΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥΚΑΡΒΑΓΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΠΑΝΤΕΛΗΓΡΑΒΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗMΟΣΘΕΝΟΥΣ

ΝΟΜΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΑΣΑΧΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΝΟΜΟΥ ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΝΟΜΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΑΡΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΝΟΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΝΟΜΟΥ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΒΛΑΧΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΠΑΝΤΕΛΗ

ΝΟΜΟΥ ΚΙΛΚΙΣ
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΝΟΜΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΟΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΝΟΜΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΤΣΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ

ΝΟΜΟΥ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΚΟΣΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΗΣ
ΖΑΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΝΟΜΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΚΟΡΝΑΡΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΜΟΥ ΛΕΣΒΟΥ
ΛΕΟΝΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ

ΝΟΜΟΥ ΛΕΥΚΑΔΟΣ
ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΝΟΜΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΑΒΤΖΗΑΣΛΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ ΜΑΡΚΟΒΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΝΟΜΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΜΟΥ ΞΑΝΘΗΣ
ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΝΟΜΟΥ ΠΕΛΛΗΣ
ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΟΜΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΚΑΡΒΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

ΝΟΜΟΥ ΠΡΕΒΕΖΗΣ
ΝΤΟΥΣΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ

ΝΟΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
ΜΠΑΓΙΑΡΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΜΟΥ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΜΑΤΘΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΜΟΥ ΣΑΜΟΥ
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΝΟΜΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
ΜΠΑΤΑΓΙΑ ΑΡΓΥΡΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΜΟΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΣΤΑΥΡΙΔOY ΑΝΝΑ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ

ΝΟΜΟΥ ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ
ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΜΟΥ ΦΛΩΡΙΝΗΣ
ΔΕΡΝΟΒΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

ΝΟΜΟΥ ΦΩΚΙΔΟΣ
ΜΠΟΥΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΜΑΝΔΕΛΕΝΑΚΗ ΖΩΗ του ΗΛΙΑ

ΝΟΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ
ΠΕΤΡΑΚΗ ΝΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΟΜΟΥ ΧΙΟΥ
ΣΤΑΥΡΙΔH ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΙΩΣΗΦ

mail

Αλληλογραφία προς την Σύνταξη της «Γραφίδας»